Bakır Tencereler Alzherimer Hastalığına Karşı Daha Güvenli

Bakır Tencereler Alzherimer Hastalığına Karşı Daha Güvenli

İnsan sağlığının özellikle son 10 yıl içerisinde, nüfus artışına kıyasla daha yüksek bir oranda zarar görmeye başladığını fark ediyoruz. Büyük savaşlar, kıyımlar ortadan kalkmış olsa da, aramızda hala görünmez olan ve insan sağlığına kast eden belirli zararlıların olduğunu görebiliyoruz. Gıdalarımızın doğallığını kaybediyoruz. Gıda kalitesi düşüyor ve kanser oranı artıyor. Uzmanlar gıda sağlığının yanında, birinci elden, düzenli olarak temas etmiş olduğumuz mutfak eşyaları üzerinde de çalışmalar yapıyorlar. Bakır tencere, porselen tabaklar, ikramlıklar… Ve ne yazık ki gözümüzün önünde yer alan o estetik tabak-çanaklarımız da, aslında hiç de farkında olmaksızın zihnimize, bize zarar veriyorlar!

Uzmanlar, özellikle daha sık kullanılmakta olan çelik ve alüminyum tencerelerin, kişilerde Alzherimer hastalığını tetiklediğini, araştırmaları sonucunda ortaya koydular. Bu araştırmalar bize, bakır tepsi ve diğer bakır mutfak eşyalarının, kullanılan çelik-alüminyum mutfak eşyalarından çok daha sağlıklı olduğunu açıkça göstermektedir. Unutkanlık hastalığının önlenmesinde bakır madeninin kullanımı, uzmanlar tarafından da uygun görülmektedir.

İşletmemiz, bakır ikramlıklar gibi her türden mutfak ekipmanlarını, pişirme ekipmanlarını bünyesinde barındırmaktadır. Efemir bakır eşyaları üretiminde önde gelen isimlerden bir tanesi olarak, hizmetlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Ürünlerimizi internet sitemizden görüntüleme imkanına sahipsiniz. Çeşitli kategoriler halinde koymuş olduğumuz bakır ürünlerimize bakabilirsiniz. Estetik olma kaygısını üzerimizde taşırken, bunun yanında sağlıklı ve uzun ömürlü bir pişirme, tüketim olgusunu da en önemli amacımız saydık.

Benzer Yazılar

Her Evde İki Banyo Neden Yok

Her Evde İki Banyo Neden Yok

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Tek şart ile kabul etti…

Tek şart ile kabul etti…

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.