Bir anda ortadan kayboldu….

Bir anda ortadan kayboldu….

Çağla gencecik dünyalar güzeli bir üniversite öğrencisiydi
Bayram tatili için arkadaşıyla Hatay İskenderun’dan İstanbul’a gelen üniversite öğrencisi Çağla Alara Pınarcı hay-atını kay-betti.

Polis, Çağla’yı ambulansla hastaneye getirerek ortadan kaybolan erkek arkadaşı Mehmet Ö.B.’yi arıyor. Çağla’nın ö-l-üm sebebinin Adli Tıp Kurumu’nda yapılacak incelemenin ardından netlik kazanacağı belirtildi.

Hatay İskenderun’da yaşayan Üniversite öğrencisi Çağla Alara Pınarcı (24), erkek arkadaşı Mehmet Ö.B. ile birlikte bayram tatilini değerlendirmek için İstanbul’a gelmişti. İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezen iki arkadaş akşamları da eğlence mekânlarında vakit geçirmişti. İki arkadaş geçen cumartesi günü akşam saatlerinde Harbiye’deki Küçükçiftlik Park’a gitmişti. Burada vakit geçirirlerken saat 21.45 sıralarında Çağla bir anda fenalaştı ve bayıldı.

PARKTA FENALAŞTI

Arkadaşı Mehmet Ö.B., hemen 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak yardım istedi. Parka gelen ambulans Çağla’yı yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye götürdü. Arkadaşı da peşlerinden hastaneye gitti. Hastaneye ulaştıklarında Çağla’nın hayatta olmadığı anlaşıldı. Çağla’nın ö-l-düğünü haber alan erkek arkadaşı Mehmet Ö.B., hastaneden ayrılarak ortadan kayboldu. Polis, Çağla’nın parkta fenalaştığı yerde inceleme yaptı.

SEVGİLİSİ ARANIYOR

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Mehmet Ö.B.’yi yakalamak için araştırma başlattı. Çağla’nın c-an-sız be-deni Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Polisin ulaştığı Çağla’nın ailesi, Hatay İskenderun’da yaşadıklarını, kızlarının erkek arkadaşıyla gezmek için İstanbul’a gittiğini söyledi. Polis, Çağla’nın ö-l-ü-münün u-y-u-şturucudan kaynaklanmış olabileceğini değerlendirirken, kesin ö-lü-m nedeninin Adli Tıp Kurumu’ndaki incelemenin ardından netlik kazanacağı belirtildi.

Önceki Sayfa Dönmek İçin Tıklayın...

Benzer Yazılar

Az önce açıklandı. Kötü haber geldi…

Az önce açıklandı. Kötü haber geldi…

Milyonlarca memur ve emekli 2023 yılına yeni maaşla girecek..

Milyonlarca memur ve emekli 2023 yılına yeni maaşla girecek..

Mehmet Ali Erbil’in hayatına ilişkin..

Mehmet Ali Erbil’in hayatına ilişkin..

Muhammed A Jessica yı..

Muhammed A Jessica yı..

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.