Çalışan Bayanlar İçin Lazer Epilasyon

Çalışan Bayanlar İçin Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulması birden fazla seanstan oluşan biraz acılı olabilen ve masraflı bir süreçtir. Buna rağmen bu süreci tercih eden bayanların sayısı oldukça fazladır. Bunun sebebide bayanlar için çok büyük bir kolaylık sağlamasırdır. Ağda uygulması her bayan için her ay tekrarlanan ve büyük paralar ve zamanlar harcanan bir uygulamadır. Bu uygulamanın süreçlerindne bıkmış olan bayanlar alternatif bir yöntem olan lazer epilasyona yönelmişlerdir.

Yaklaşık olarak 5 seans ve 20 seans arası uygulamanın yapıldığı bölgenin büyüklüğüne göre seans sayısı değişilik gösterebilmektedir. Seans sayısını etkileyen bir diğer değişken ise bayanın ten rengi ve tüy rengidir. En iyi uygulama sonucunun alındığı ten rengi ve tüy rengi kombinasyonu beyaz tenli ve siyah tüylü bayanlardır.Bu bayanlarda uygulanan bölgede ki tüy kökü sayısı sıfıra kadar inebilmektedir çünkü lazer ışınlarının kökleri görmesi kolaylaşır. Fakat bu sebeplerle bu uygulama için verilebilcek sabit bir fiyat yoktur.

Seans başı fiyat güzellik salonundan güzellik salanuna değişebilmekle birlikte ankara bölgesinde ortalama olarak 60 tl’ dir. ankara lazer epilasyon konusunda oldukça talep alan şehirlerin başında gelir. Uzmanlar bu talep fazlalılığını genel olarak çalışan kadın profiliyle bağdaştırır. Çalışan kadınlar zamanlarını iyi ve verimli organize etmek zorundadır. Bu sebeple lazer epilasyon ağda uygulmasına kıyasla çalışan bayanların için zaman kazanmak ve kendilerine ayırabilcekleri ektra bir saat kazanmak anlamına gelmektedir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir