Çalışan Bayanlar İçin Lazer Epilasyon

Çalışan Bayanlar İçin Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulaması birden fazla seanstan oluşan biraz acılı olabilen ve masraflı bir süreçtir. Buna rağmen bu süreci tercih eden bayanların sayısı oldukça fazladır. Bunun sebebi de bayanlar için çok büyük bir kolaylık sağlamasıdır. Ağda uygulaması her bayan için her ay tekrarlanan ve büyük paralar ve zamanlar harcanan bir uygulamadır. Bu uygulamanın süreçlerinden bıkmış olan bayanlar alternatif bir yöntem olan lazer epilasyona yönelmişlerdir.

Yaklaşık olarak 5 seans ve 20 seans arası uygulamanın yapıldığı bölgenin büyüklüğüne göre seans sayısı değişiklik gösterebilmektedir. Seans sayısını etkileyen bir diğer değişken ise bayanın ten rengi ve tüy rengidir. En iyi uygulama sonucunun alındığı ten rengi ve tüy rengi kombinasyonu beyaz tenli ve siyah tüylü bayanlardır. Bu bayanlarda uygulanan bölgede ki tüy kökü sayısı sıfıra kadar inebilmektedir çünkü lazer ışınlarının kökleri görmesi kolaylaşır. Fakat bu sebeplerle bu uygulama için verilebilecek sabit bir fiyat yoktur.

Seans başı fiyat güzellik salonundan güzellik salonuna değişebilmekle birlikte Ankara bölgesinde ortalama olarak 60 TL’ dir. Ankara lazer epilasyon konusunda oldukça talep alan şehirlerin başında gelir. Uzmanlar bu talep fazlalılarını genel olarak çalışan kadın profiliyle bağdaştırır. Çalışan kadınlar zamanlarını iyi ve verimli organize etmek zorundadır. Bu sebeple lazer epilasyon ağda uygulamasına kıyasla çalışan bayanların için zaman kazanmak ve kendilerine ayırabilecekleri ekstra bir saat kazanmak anlamına gelmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Lazer Tedavisi Sonuçları

Lazer Tedavisi Sonuçları

Uzun Ömürlü Protez Saç Uygulamaları  Oscar Hair’de

Uzun Ömürlü Protez Saç Uygulamaları Oscar Hair’de

Acuvue Oasys Lens Çeşitleri ve Modelleri

Acuvue Oasys Lens Çeşitleri ve Modelleri

Ortodonti Tedavisi Fiyatları 2021

Ortodonti Tedavisi Fiyatları 2021

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir