Çatı Tabela Avantajları

Çatı Tabela Avantajları

İşyerlerinin adını duyurmak adına gerçekleştirdikleri adımlar olarak en başta tabelalar gelmektedir. Reklam amaçlı kullanılan çatı tabelaları işyerleri için oldukça önemlidir. Çatıya takılacak olan bu tabela çeşidi için öncelikli olarak çatınızın ne kadar bu iş için uygun olduğunu araştırmakla işe başlayabilirsiniz. Bu konu da mühendislerden yardım almanız da önerilir. Çatı tabelasının tasarımları yapılmadan önce fotoğraflarının çekilmesi gerekir. Basit bir iş gibi görünse de tabela yapmak oldukça zor ve emek isteyen bir iştir.

Genellikle reklam amaçlı olarak kullanılan çatı tabelaları için öncelikli olarak demir profillerin üzerinde ızgara sistemi oluşturulduktan sonra harflerin özel olarak tasarımların monte edilmesi sağlanır. Demir profillerin sağlam bir şekilde ayakta durabilmeleri için düzgün ve güvenilir bir ayak sisteminin oluşturulması gerekir. Aksi durumda çatı üzerinde sabit durma işlemi sağlanamayabilir. Bu yüzden uygulama yapılacak olan da oldukça önemlidir. Çatı tabelaları yapılırken hava koşullarının da göz önüne alınması gerekir.

İşyerlerinin ve firmaların tanıtımları için oldukça önemli olan çatı tabelaları özellikle çok bina arasından işyerini kolayca bulmanızı sağlamaktadır. LED ışıklı olarak da tasarlanabilen çatı tabelaları gece gündüz dikkatleri üzerine toplamayı başarmaktadır. Uzaktan bile oldukça dikkat çekici olan bu tabela çeşidinin montajına da tasarımı kadar özen gösterilmesi gerekir. Çünkü montaj sanıldığından daha zor bir işlemdir. Maliyeti ucuza getirmek adına işinde uzman olmayan insanlarla çalışma sağlamak oldukça tehlikelidir.

Benzer Yazılar

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Tek şart ile kabul etti…

Tek şart ile kabul etti…

BAĞIŞ KUTUSU DOLDU…

BAĞIŞ KUTUSU DOLDU…

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.