Elektronik Belediye Platformları

Elektronik Belediye Platformları

Elektronik olarak belediyecilik hizmetlerinin yürütebileceğinden bahsediyor olsaydık ne derdiniz? Muhtemelen dalga geçtiğimizi düşünürdünüz. Ama artık e-belediye kavramı da günümüz terimleri, başlıkları arasında yerini almış durumdadır. Şunu da eklemek isteriz ki, resmi olarak, çeşitli belediyeler, dijital ortamdan hizmetlerini sürdüreceklerini ilan etmişlerdir. Her ne kadar hala çok büyük bir çoğunluktaki belediyelerin, herhangi bir şekilde bu tip dijital belediyecilik konusunda resmi bildiri yayınlamadıklarını biliyor olsak da, bu tip forumlarda, her büyükşehir ve ilçe belediyesi adına paylaşımlar yapılıyor.

En başta, elbette ki, çeşitli belediye haberleri yer alıyor. Atama haberleri, sınav haberleri ve bu tip gündem maddeleri bulunuyor. Veya o belediyenin bulunduğu şehre ait olan güncel haberler paylaşılıyor. Belediyenin çeşitli çözüm müdahalelerini görebiliyorsunuz. Çeşitli büyükşehir belediyelerinin yayınları gösteriliyor. Ki burada isimleri en çok geçenler Ankara-İstanbul olsa da, bunun dışında da belediyelerin yayınlarını izleyebiliyorsunuz. Şeffaflığın ön planda yer aldığı belediye forum sitelerinde paylaşımlara dahil olabilirsiniz.

Forumlara üyelik gerçekleştirmek ücretsizdir. Bunu belirtmek istiyoruz. Çünkü zaten belediye forumu içerisinde yer alacaksanız en başta kabul etmeniz gerekecek olan şey yardımlaşmaktır. Tabii ki bundan öncesinde, çeşitli site kurallarına da uyum sağlamalısınız. Sitenin kurallarına dair bilgilenmek isterseniz, moderatörlerin yayınladıkları site kurallarını incelersiniz. İkinci adım olarak site içerisindeki soru yanıt kısımlarına ya da genel kategorilere bir katkıda bulunursunuz.

Benzer Yazılar

Firma Rehberi

Firma Rehberi

Güvenilir Hile Satışı

Güvenilir Hile Satışı

Hile Satın Alma Sitesi

Hile Satın Alma Sitesi

Sosyal Medya Paneli Hizmetleriyle Etkileşim Kazan

Sosyal Medya Paneli Hizmetleriyle Etkileşim Kazan

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.