Gelinlik ile Makyaj ve Saç Uyumu

Gelinlik ile Makyaj ve Saç Uyumu

Gelinlik ile makyaj ve saç uyumu gelin adayları için büyük önem taşıyor. Bu nedenle gelinlik modelleri ile uygun saç ve makyaj makalemizi okumanız düğün gününüzün renklendirilmesi açısında önem taşıyacaktır. Denizkızı ve balık modelli gelinlikler için üstten topuz veya yüz tipine göre taçlı gelin saçı modelleri uyum yakalayacaktır. Saçlarınızı kısa olarak kullanacaksanız ipek saten modelli gelinlik tercihinizde bulunmanız saçlarınız ve hafif makyajınız ile mükemmel görünüme kavuşmanıza yardımcı olacak unsurları oluşturuyor. Dağınık topuz modelli saç kullanmak isteyen gelin adayları tüylü toka takarak prenses model gelinlik tercihini gönül rahatlığıyla yapabilir. Özellikle kızıl kahve tonlu saç rengi kullanacak adaylar için oldukça kullanışlı bir seçenek olacaktır.

Kâküllü Saç Modeli İle Giyilebilecek Gelinlikler

Askılı ve sade görünümlü gelinlik ile kâküllü saçlarını birleştirerek şık bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adayları saçlarına bir tüylü toka veya ince parıltılı bir taç ile kullanabilirler.

Fiziğime Uygun Abiye Kumaşları

Dolgun kadınlar için abiye kumaşlarından en uygunu payetli ve pullu özelliğe sahip olanlarıdır. Zayıf ve düzgün fizikli kadınlar için ipek şifon ve ipek kumaşlar fizikleri için en uygun yapıya sahip kumaşlar olacaktır. Orta boylu ve orta kilodaki kadınlar için şifon abiye kumaşları vücutlarını sararak olduğundan daha uzun ve ince bir görünüm elde etmelerine yardımcı olacaktır.

Benzer Yazılar

Yünden Yapılan Kumaş Türleri Nelerdir?

Yünden Yapılan Kumaş Türleri Nelerdir?

İndirimli Kanvas Tablo

İndirimli Kanvas Tablo

Online Tadilat Firmaları

Online Tadilat Firmaları

Hayaller Dükkanı Bebek Şekerleri

Hayaller Dükkanı Bebek Şekerleri

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.