Görenlerin ağzı açık kaldı!

Görenlerin ağzı açık kaldı!

ATV’nin ilgiyle izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün Müge Anlı’nın sunumu ile ekranlara geliyor. Kayıp kişilerin arandığı, ailelerin kavuşturulduğu, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı program Müge Anlı’nın Avukat Rahmin Özkan ve Adli Tıp Uzmanı Mehmet Şevki Sözen’den oluşan ekibiyle yaklaşık 14 senedir kesintisiz devam ediyor.

Uzun yıllardır programda yer alan Avukat Rahmi Özkan’ın geçmiş yıllara ait sosyal medya üzerinden yaptığı evlilik yıldönümü paylaşımı sevenlerini meraklandırdı. Mercek altına alınan Özkan’ın eşinin kim olduğunu öğrenenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Müge Anlı’nın programıyla milyonlara adını duyuran Hüseyin Rahmi Özkan, 1939 yılında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul eğitimini doğduğu şehirde tamamladıktan sonra, lise eğitimi için Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi’ne gitti. 1958 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazandı ve İstanbul’a geldi. Fakültedeyken talebe derneklerinde gösterdiği sosyal çalışmalar nedeniyle üniversitelerin üst teşekkülü olan Rahmi Özkan, Milli Türk Talebe Birliği genel kuruluna hukuk fakültesi delegesi olarak yer aldı. Önce Milli Türk Talebe Birliği Genel Kurul Başkanlığı’na, daha sonra da Milli Türk Talebe Birliği İstanbul İcra Konseyi Başkanlığı’na 1961 yılında seçildi. İki yıl boyunca görevini sürdüren Rahmi Özkan’ın eşini görenler inanamıyor.

1963- 1965 arasında askerlik görevini yedek subay olarak yapan Özkan, 1966 yılında Hukuk Fakültesi’ne dönerek 1969 Şubatında mezun olmuştur. 1970 yılında yazıhanesini açarak İstanbul Barosuna kayıtlı serbest avukatlık yapmaya başlayan Rahmi Özkan, işindeki başarısıyla adını duyurmaya başladı. Yıllar önce Haluk Bilginer ve Cem Kurtoğlu’nun sunduğu ‘Sıcağı Sıcağı’na programına konuk olarak katılarak tanınmaya başlayan Özkan, Serap Paköz’ün programında uzun süre danışman olarak görev yaptı. Şimdilerde Müge Anlı’nın sunduğu “Tatlı-Sert” isimli bir programın avukatlığını üstlenen Rahmi Özkan’ın merak edilen eşi herkesi şaşırttı.

Evli ve bir erkek bir kız olmak üzere iki çocuğu olan Rahmi Özkan’ın eşi Güniz Özkan’ın fotoğraflarını görenler hayran kaldı. 53 yıldır mutlu bir evlilikleri olan çiftten Güniz Özkan için “Yeşilçam filmlerinden fırlamış gibi!” yorumları yapıldı.

Önceki Sayfa Dönmek İçin Tıklayın...

Benzer Yazılar

Her Evde İki Banyo Neden Yok

Her Evde İki Banyo Neden Yok

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Tek şart ile kabul etti…

Tek şart ile kabul etti…

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.