Herşey ortaya çıktı bir bir anlattı

Herşey ortaya çıktı bir bir anlattı

HAMİDE HANIMIN EŞİ KONUŞTU!
Takıntılı komşu Sinan Sardoğan, Arife Gökçe’nin kardeşi Hamide Eroğlu’na da mesajlar göndermişti. Hamide Hanım’ın eşi, “Sinan yüzünden evimizi değiştirdik. Eşimin yürümeye dermanı olmadığı için gidip şikayetçi olamadı. Karım da Sinan’dan şüpheleniyor. ‘Sinan yapmıştır’ diyor” dedi.

TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU S-A-PIK SİNAN GÖZALTINDA!
Arife Gökçe’nin kaybolmasından sorumlu tutulan, hakkında 23 adli işlem bulunan Sinan Sardoğan gözaltına alındı. Polis ekipleri, hakkında 23 adli işlem kaydı bulunan Sinan Sardoğan’ın kaldığı otel odasına gelerek, gözaltı kararını tebliğ ederek üst araması yaptı. Çocuğa cinsel istismar iddiasıyla gözaltına alınan Sardoğan, ters kelepçeli yapılarak emniyete götürüldü. O anları anbean kayda alınan Sardoğan, muhabirlerin “Arife Gökçe’ye ne oldu?” sorusuna “Bilmiyorum” cevabını verirken gözaltına alındığı için de korktuğunu belirtti.

GÖZALTI GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI
Olayın yankıları sürerken sosyal medyadan gözaltı videosu paylaşıldı. Birçok kadına cinsel içerikler mesajlar attığı iddia edilen Sinan Sardoğan’ın gözaltına alındığı görüntüler kısa sürede birçok hes-a-p üzerinden paylaşıldı. PİŞMAN MI? Görüntülerde tedirginliği yüzüne yansıyan Sardoğan, pişman olduğunu ifade etti.
GÖZALTINA ALINMA NEDENİ ORTAYA ÇIKTI
Avcılar Firuzköy Mahallesi’nde 2018 yılında bir oğlan çocuğuna cinsel istismarda bulunulması ile ilgili çalışma yürüyen polis ekipleri, şüphelinin eşkalinin, bir televizyon k-a-nalında kayıp Arife Gökçe ile ilgili yapılan yayınlara katılan Sinan Sardoğan’a benzediğini fark etti. Bunun üzerine mağdur çocuğun yeniden ifadesine başvurdu. Olayın olduğu zamanlara ait güvenlik kameraları ve mağdur çocuğun ifadesi üzerine cinsel istismar şüphelisinin Sinan Sardoğan olduğu tespit edildi.
SİNAN SARDOĞAN NEDEN TUTUKLANDI?

Arife Gökçe isimli kadının kayıp olarak aranması ile ilgili Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan ve “çocuğun cinsel istismarı” suçundan gözaltına alınan Sinan Sardoğan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

.Avcılar’da 2018 yılında meydana gelen olayda A.A. isimli çocuk cinsel istismara uğramıştı. Olaya ilişkin şüphelinin aranmasına devam edilirken, eşkal bilgileri ile birebir uyuşması ve yaptırılan teşhis sonucunda aynı şahıs olduğunun anlaşılması üzerine Sinan Sardoğan 6 Ocak günü yakalanarak gözaltına alınmıştı.
.Şüpheli Sardoğan emniyetteki işlemlerinin ardından Küçükçekmece Adliyesi’ne sevk edilmişti. Sardoğan Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

.”17 YAŞINDAKİ KIZI TA-CİZ ETTİ”

Öte yandan yayına telefonla bağlanan bir otobüs muavini “Bu şahsı ben geçen seneden tanıyorum. Bu şahıs Tokat terminalinde 17 yaşındaki bir kızı ta-ci-z etti dayak yedi. Tesadüfen gördüm. Baktım bizim tacizci. Adım gibi eminim o kişi Sinan’dı” dedi. Muavin ayrıca olayın gerçekleştiği noktayı da tarif etti..

.”KIZINI BANA VERMEYİNCE KAFAYI TAKTIM”

Sinan ise Hamide’den önce kızına musallat olduğunu itiraf etti. Sinan, “Ben Arife’nin yerini bilmiyorum. Aslında ben önce Hamide’nin kızını istedim. Ama Hamide kızını bana vermedi.” dedi.
SİNAN’IN KIZ KARDEŞİ İSYAN ETTİ
Canlı yayına Sinan Sardoğan’ın evli olan kız kardeşi Serap Bayrak da bağlandı. Serap Bayrak, kardeşinin Arife Gökçe’yi t-a-ciz ettiğini öğrendiğini ve kendisine itirafta bulunduğunu söyledi. Kardeşi Sinan’a doğruları anlatması için yalvaran Serap Bayrak, ‘annen yaşındaydı bunu nasıl yaparsın’ diyerek ağladı. Sinan Sardoğan ise kız kardeşine yaptığı itirafları da reddetti.
ÇOCUKLARININ YANINDA DÖVMÜŞ
Kemal Karaaslan canlı yayında Sinan Sardoğan’ın Arife Gökçe’den önce de kendi eşi Fatma Karaaslan’ı t-a-ciz ettiğini anlattı. Sinan, evli ve çocuklu Fatma Karaaslan’ın önce cinsel içerikli mesajlarla t-a-ciz etmiş. Kemal Karaaslan şikayetçi olunca karakolda ifadesi alınıp serbest bırakılmış. Ama Sinan s-a-pkınlıklarına devam etmiş hatta daha ileri boyuta taşımıyor. Fatma Karaaslan’ı çocuklarının yanında dövmüş, annesinin başını yarmış.
BÜYÜK ARAMA BAŞLATILDI
Jandarma Türkiye’nin ilk su altı kadavra köpeği “Mavi” ile arama başlatıldı. Arama kapsamında Arife Gökçe’yi bulmak için kaybolduğu köyünün her tarafı adım adım aranıyor. Ayrıca su altı arama timi de Arife Gökçe’nin şüpheli kaybıyla ilgili Almus Barajı’nda da arama yapılacak. Bununla birlikte şüpheli Sinan Sardoğan’la ilgili k-a-n donduran yeni iddialar ortaya çıktı. Yayına bağlanan mağdurlardan biri Sinan’ın İETT otobüsünde kayınvalidesine telefondan açtığı cinsel içerikli filmi gösterdiğini, kendilerini gittikleri hastaneye kadar takip ettiklerini söyledi. Takip edildiklerini fark ettiğinde ise Sarıdoğan’ı darp ettiğini alattı. Yine yayına bağlanan Sinan’ın asker arkadaşı ise Sinan’ın takıntılı ve kindar olduğunu belirtip yaşlı kadınlardan hoşlandığını söyledi. Yayına bağlanan bir başka mağdur ise annesinin şehirlerarası terminalde Sinan’a acıyıp tost aldığını bu sırada Sinan’ın annesine cinsel t-a-cizde bulunduğunu söyledi.
ARİFE GÖKÇE BULUNDU MU?
Arife Gökçe’yi arama çalışmaları hız eksmeden deavm ederken Müge Anlı ve programa katılanların ısrarları neticesinde Sinan Sardoğan hakkında gözaltı kararı çıkartıldı ve Sardoğan, yapılan işlemlerin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
S-A-PIK SİNAN OLARAK DA BİLİNEN SİNAN SARDOĞAN KİMDİR?
Arife Gökçe olayının baş şüphelisi olarak ve t-a-ciz iddiaları ile “S-a-pık Sinan” şeklinde anılan Sinan Sardoğan, Gökçe’nin yaşadığı Tokat’taki köyde ikamet ediyor. Sardoğan, Arife Gökçe’nin oğlunun da sınıf arkadaşı.

YENİ BULGULAR
Güvenlik görevlileri Sinan’ın evinde ve tarlasında arama yaptı. Arama sonucunda yakılmış bazı elbiseler buldular. Bu elbiselerin kime ait olduğunun tesbiti için çalışma başlatıldı. Ayrıca bazı bulgular titizlikle inceleniyor. Sinan en büyük şüpheli, ona ait evde ve tarlada bulunan bulgular inceleniyor..

SİNAN CEZAEVİNDE
Sinan’ın cezaevinde tutuklanmasından dolayı büyük panik yaşadığı belirtildi. Ayrıca Sinan’ın sürekli ben bişey yapmadım diye yayında olduğu gibi orada da konuşmaya devam e

Önceki Sayfa Dönmek İçin Tıklayın...

Benzer Yazılar

Her Evde İki Banyo Neden Yok

Her Evde İki Banyo Neden Yok

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Tek şart ile kabul etti…

Tek şart ile kabul etti…

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.