İbrahim Tatlıses’in suçlamalarına oğlu Ahmet Tatlıses’ten yanıt:

İbrahim Tatlıses’in suçlamalarına oğlu Ahmet Tatlıses’ten yanıt:

İçindekiler
1. İbrahim Tatlıses’in suçlamalarına oğlu Ahmet Tatlıses’ten yanıt: Akıl sağlığı ile ilgili şüphelerim arttı!

İbrahim Tatlıses’in suçlamalarına oğlu Ahmet Tatlıses’ten yanıt: Akıl sağlığı ile ilgili şüphelerim arttı!

İbrahim Tatlıses, bir süredir görüşmediği oğlu Ahmet Tatlıses ve eski eşi Adalet Sara ile ilgili zehir zemberek açıklamalarda bulundu. 2011 yılında silahlı saldırıya uğrayan ünlü türkücü, “İhanete uğradım, vurulduğum gün oğlum şirketin kasasındaki parayı boşalttı!” dedi. Ahmet Tatlıses’ten babasına sert yanıt geldi.

İbrahim Tatlıses’in, Babalar Günü’ndeki “Baba candır, babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır.” mesajı oğlu Ahmet Tatlıses ve eski eşi Adalet Sara arasındaki gerilimi yine artırdı. Ünlü türkücünün bu sözüne Sara sert yanıt verdi. Bunun üzerine ise İbrahim Tatlıses açtı ağzını yumdu gözünü! Ahmet Tatlıses de babasının açıklamalarına kayıtsız kalmadı.

“HANGİ BABALARIN GÜNÜ KUTLU OLSUN?”

Adalet Sara, Babalar Günü’nde, “Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun; Anneden öksüzüne anne olmuş, çıkarına uçkuruna el uğruna evladını feda etmeyenlerin! Kız-oğlan, üvey-öz ayrımı yapma-dan sevgisini kuruşunu pay edenlerin… ‘Namus davası’ diye annesine, kızına, karısına hayatı zindan etmeyenlerin! Evladının derdiyle dertlenen, mutluluğuyla mutlananların. Kendisi ferahlık içinde, evladını bedbahtlıkla yaşatmayanların. Kendisinin olmasa da, baba şefkatiyle evladıymış gibi evlat büyütenlerin. Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun? Hayat yükü omuzunda olan… Babadan yetim kalmışların, baba gibi baba olanların ve… Baba gibi annelerin günü kutlu olsun.” ifadelerini kullanarak göndermede bulundu.

“7 TANE DÜKKAN BATIRDI!”

Eski eşinin paylaşımın ardından ünlü türkücü, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Adalet Sara’yı da eleştiren Tatlıses, “45 senedir ayrılmışım, 45 senedir maaş ödüyorum. Bir maaş ödemesem şirketi karıştırıyorlar. Oğluna yedi dükkan verdim, hepsini batırmış neyin helalliği. Benim hiçbir evladım mağdur olmamıştır, hiçbir evladımı mağdur etmedim.

Devam etmek için sonraki sayfaya geçinizz

Pages:Next

Benzer Yazılar

Eski eşinden bu lafları duyan insan nasıl dayansın

Eski eşinden bu lafları duyan insan nasıl dayansın

90 saniye sıkınca bakın neler oluyor!

90 saniye sıkınca bakın neler oluyor!

Melisa’dan Nisa’ya..

Melisa’dan Nisa’ya..

Ferdi 21 y’aşında..

Ferdi 21 y’aşında..

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.