İmplant Ömrü Ne Kadardır?

İmplant Ömrü Ne Kadardır?

Alyadent bünyesinde yer almakta olan Sincan diş hekimlerimizin uzmanlık alanları içerisinde yer alan implant hizmetinden bahsetmek istiyoruz. Hastalar, bu operasyona girmeden evvel, belli başlı soru işaretleri ile iletişim hattımızı aramaktadırlar. Özellikle implantın dayanıklılık süresi, ne kadar dayanacağı ile ilgili sorular sormaktadırlar. Kaliteli bir şekilde yapılmış olan implant tedavileri, genel itibariyle bir ömür kullanım için uygundur. Eğer operasyonel açıdan her şey layığı ile yerine getirilmişse, implantların ömrünü bir diş ömrü olarak görebilirsiniz.

Ancak unutmamanızı isteriz ki, Eryaman diş hekimlerinin de bahsetmiş oldukları ve unutmamanızı istedikleri konu şudur ki, dişlerinizin ömrünü nasıl ki belirli bir oranda siz belirliyorsanız, implantlarınızın ömrünü de sizler belirleyeceksiniz. Dişlerinize olan bakımınız, bireysel temizlik gibi konular söz konusu olduğunda, implantların ömrü, bu konulardan bağımsız değildir. Yani, diş bakımınıza nasıl dikkat ediyorsanız aslında implantlarınızın ömrü de bu bakım ve temizlik disiplininize göre belirlenecektir.

Zaten, Kahramankazan diş hekimleri vermiş oldukları bu implant hizmetlerinin arkasından, sizlere bu konularda birtakım danışmanlık hizmetleri de vermektedirler. Dişlerinize nasıl bakım yapmalı ve temizliklerini gerçekleştirmelisiniz gibi soru işaretlerine uzmanlık alanları doğrultusunda yanıtlar vermektedirler. Alyadent bünyesinden almış olduğunuz tedavi hizmetleri sonrasında da süreç devam edecek olup gerekli bakımlarınız, ücretsiz şekilde tarafımızdan karşılanacaktır. Operasyon sonrasında olası şikayetleriniz için de tabii ki her zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Gamze Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gamze Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bursa Otel Spa Rezervasyon

Bursa Otel Spa Rezervasyon

Lazer Tedavisi Sonuçları

Lazer Tedavisi Sonuçları

Uzun Ömürlü Protez Saç Uygulamaları  Oscar Hair’de

Uzun Ömürlü Protez Saç Uygulamaları Oscar Hair’de

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.