Lazer Tedavisi Sonuçları

Lazer Tedavisi Sonuçları

Lazer ile tedavi yöntemi son zamanlarda popülerliğini arttırmaya devam ediyor. 1990’lu yıllarda yayılan lazer tedavi yöntemi, her geçen gün başarılı sonuçlar alınmasıyla birlikte kliniklerin arttığını gözlemliyoruz. Kliniklerin çoğalması üzerine uzman hekimler daha fazla müşteri kazanmak adına müşteri memnuniyetine daha fazla önem vermesi gerektiğini farkındalar. Kliniklerinde cihazların bakımı, operasyonlarına özen gösterilmesi ve tedavi görecek kişilerin önceden bilgilendirilmesi gibi konularda oldukça temkinli davranıyorlar. Lazer epilasyon işlemi yaptırmadan önce sizlerin gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyorum.

Lazer epilasyon işlemi yaptırdıktan sonra istemediğiniz tüylerinizden veya lekelerinizden %100 kurtulacağınız anlamına gelmemektedir. Tedavi yaptırdığınız dönem kıllarınızdan tamamıyla arındırılmış gibi gözükmesine rağmen aradan zaman geçtikten sonra, küçük kıl oluşumlarına tanık olabilirsiniz. Kişilerin cilt ve kıl sağlık raporlarına göre tedavinin ne oranda başarılı geçeceği hakkında bazı klinikler detaylı bilgi vermektedir. Genellikle bayanlarda %70-90, erkeklerde ise %60-80 oranında kıllarınızdan ve lekelerinizden kurtulabilirsiniz. Birçok klinik 1 yıl kılsız yaşam, lekelerinizden sonsuza kadar kurtulun ve kıllarınızdan tamamıyla kurtulma garantisi gibi sloganları hiçbir kesinliği yoktur. Bu tarz klinikler yerine sizlere daha rapor üzerinden bilgi veren, hekimler ile çalışmanızı öneriyorum. Hekimlerin bilgili olması ise sizlerin daha az yan etkiler ile karşılaşacağınızı söylemek isterim.

Klinikleri kısa kısa incelediğimiz zaman bilgisi, tecrübesi ve raporları ile gözümüze çarpan Ankara lazer epilasyon firmasını oldukça başarılı görüyorum. Firma sadece istenmeyen kıllarınızdan kurtulmanız yanı sıra Ankara leke tedavisi hizmetide vermektedir.

Benzer Yazılar

Gamze Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gamze Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bursa Otel Spa Rezervasyon

Bursa Otel Spa Rezervasyon

Uzun Ömürlü Protez Saç Uygulamaları  Oscar Hair’de

Uzun Ömürlü Protez Saç Uygulamaları Oscar Hair’de

Acuvue Oasys Lens Çeşitleri ve Modelleri

Acuvue Oasys Lens Çeşitleri ve Modelleri

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.