Meme Büyütme Yöntemleri Ve İmplant Çeşitleri

Meme Büyütme Yöntemleri Ve İmplant Çeşitleri

Meme büyütme operasyonunda birçok farklı yöntem kullanılmaktadır. Meme protezi meme altından, meme başından ve kol altından konulabilmektedir. Bu yöntemler kişinin rahatsızlık durumuna göre değişmektedir. Dolgun ve doğal görünümlü meme görüntüsü için iyi bir doktor seçimi önemlidir. Bunun yanında kişinin ne istediğini de hekime detaylıca anlatması gerekmektedir.

Meme boyutunun değişmesi genetik olabileceği gibi ileriki zamanlarda hormonel sebeplere bağlı da gelişebilir. Erkeklerde hormonlara bağlı meme büyümesi jinekomasti ile giderilir. Kadınlar ise genellikle küçük boyutlu meme görünümünden şikayetçidir. Bu durumlarda hastanın vücut yapısına uygun protezler kullanılır. Meme dokusunun içerisine veya kas içerisine yerleştirilen bu silikon protezler meme boyutunu artırmaktadır.

Doğal ve feminen bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar tarafından en çok tercih edilen operasyon meme büyütmedir. Primer burun estetiği kadar ilgi gören bu operasyon, kadınlarda özgüven artırıcı özelliğe sahiptir. Meme büyütmede salin (tuzlu su) içeren protezler ile silikon jel içeren protezler kullanılmaktadır. Salin protezler genellikle kanser ile memesi alınan kişilere uygulanmaktadır.

Kadınlar için feminen ve etkileyici görüntü çok önemlidir. Bu nedenle kadınlar meme görüntüsüne oldukça önem vermektedir. Günümüz teknolojisi ile kadınların ideallerindeki meme görünümüne kavuşması mümkündür. Meme içine yerleştirilen silikon protezler sayesinde doğal ve dolgun göğüslere sahip olunabilir. Birçok faktör nedeniyle kadınlarda küçük meme problemi görülmektedir. Meme büyütme estetiği ile kadınların ideallerindeki fiziki görünüme kavuşması sağlanmaktadır.

Benzer Yazılar

Gamze Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gamze Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bursa Otel Spa Rezervasyon

Bursa Otel Spa Rezervasyon

Lazer Tedavisi Sonuçları

Lazer Tedavisi Sonuçları

Uzun Ömürlü Protez Saç Uygulamaları  Oscar Hair’de

Uzun Ömürlü Protez Saç Uygulamaları Oscar Hair’de

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.