Modern Konaklama Hizmeti Havuzbaşı Restorant

Modern Konaklama Hizmeti Havuzbaşı Restorant

Bursa’da en iyi termal otel fırsatını sunan Almira Hotel Termal ve SPA merkezi ile keyifli bir tatil başlangıcını tüm müşterilere vaad ediyor. Uzun yolculuklar sonrasında duraklanacak ve soluklanacak bir alandan ziyade daha çok kişiselleştirilmiş kusursuz, arındırıcı ve rahatlatıcı bir konaklama hizmeti vaad ediyoruz. Klasikleşmiş SPA salonlarının aksine çok çeşitli yetişkinlere ve çocuklara özel SPA konsepti sunuyoruz. Almira otel Bursa bölgesinde içerisinde tasarlanmış Havuzbaşı restoran alanında yetişkinler özel akşam yemeği hizmeti alırken çocukların da vakit geçirebilecekleri özel Game Zone odaları bulunuyor.

Çocuklara ve Yetişkinlere Özel Oluşturulmuş Oyun Alanları

Çocuklu ailelerin tercih edebilecekleri Almira Bursa otel içerisinde teknolojiye dayalı farklı sistemlerle entegre edilmiş özel oyun alanı yer alıyor. PS4 oyun keyfini ultra HD TV alanı ile çocuklara ve yetişkinlere eğlenceli anlar vadediyor. 2 ve 6 yaş arası çocuklar için oluşturulmuş ücretsiz top havuzu ve klasik oyun alanları jetonla çalışan son sistem teknolojik oyun gereçleri klasik otel sıkıcılığını ortadan kaldırıyor.

Ön Rezervasyon için Whatsapp Hattını Arayınız!

Ailece yaz ve kış aylarında tercih edebileceğiniz çok çeşitli alanları bulunan hotel için giriş ve çıkış tarihleri girilerek online oda listeleme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon taleplerini online olarak iletebilmek, kullanılabilir ve müsait olan odaları listeleyebilmek için internet sitemiz üzerinden talebinizi iletebilirsiniz. Çiftlerin vazgeçilmez adresi aile sıcaklığını en derinden hissettiren Almira Bursa spa otelleri bölgesinde 7/24 ulaşılabilir iletişim hattı ile hizmetini sunmayı sürdürüyor.

Benzer Yazılar

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Tek şart ile kabul etti…

Tek şart ile kabul etti…

BAĞIŞ KUTUSU DOLDU…

BAĞIŞ KUTUSU DOLDU…

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.