Nasıl kaldırmış bunca şeyi.…

Nasıl kaldırmış bunca şeyi.…

Halil Sezai hapishaneye çıktıktan sonra orada yaşadıklarını anlattı. Hangi ünlüler hapis yattı?
Türk ve yabancı ünlü isimleri sosyal medya hesapları üzerinden, rol aldıkları filmlerden ya da güzel sesleriyle söyledikleri şarkılarıyla takip ediyoruz. Onları olan hayranlığımız günden güne daha da çok artıyor. Sözü geçen bu ünlü isimler geçmişlerinde yaptıkları hatalar sonucu hapis yatmışlar.

Gerek sesleriyle gerekse oyunculuklarıyla halkın hayranlığını kazanmış ünlü kişiler, yaptıkları hatalar sonucu hapis cezasıyla karşı karşıya kalabiliyorlar.
İnsanın hayatta başına ne gelebileceğini elbette tahmin edemeyiz. Ama topluma mâl olmuş bir kişiyseniz, sorumluluğunuz elbette normal vatandaşlara göre çok daha fazladır. Gerek sesleriyle gerekse oyunculuklarıyla halkın hayranlığını kazanmış ünlü kişiler, yaptıkları hatalar sonucu hapis cezasıyla karşı karşıya kalabiliyorlar. Bizler de hapis cezası almış ünlüleri sizler için derledik.

Peki hangi ünlü isimler hapiste yattı?

Gelin birlikte bakalım hapis yatan ünlülere…

İşte hayatının bir döneminde hapis yatan ünlüler…Genç yaşında neler yapmışlar kızcağıza, nasıl kaldırmış bunca şeyi..Genç yaşında neler yapmışlar kızcağıza, nasıl kaldırmış bunca şeyi.Hapisteyken Beni İki ‘k’ere..Ayrıntılar diğer sayfada haberimiz detayındadır..HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAF ÜZERİNE T’IKLAYINIZ..

Haberin Devamı İçin Tıklayın...

Benzer Yazılar

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Tek şart ile kabul etti…

Tek şart ile kabul etti…

BAĞIŞ KUTUSU DOLDU…

BAĞIŞ KUTUSU DOLDU…

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.