Takipçi Hilesi Yüzünden Hesabım Kapanır Mı?

Takipçi Hilesi Yüzünden Hesabım Kapanır Mı?

Eğer yakın bir süreç içerisinde smm panel hizmetleriyle birlikte trafik kazanmak istiyorsanız, güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Kendisini güncellemekte olan firmalar, algoritmalara ayak uydururlar. Bu yazımızda genel bir endişeyi ele alırken, algoritmaya ayak uyduramamış olan firmaların ne gibi sonuçlara sebebiyet verdiklerinden de bahsetmek isteriz.

Takipçi hilesi yüzünden hesabı kapanmakta olan birçok hesap bulunur. Bu hesapların birçoğu, uzun süredir sosyal medyada bulunuyorlardı. Ancak birdenbire oradan kayboldular! Çünkü algoritmalar değişti. Sosyal medya paneli hizmetleri bu kadar popüler değilken, algoritmalar da bu kadar hassas değildi. Kişiler bot takipçi satın alabiliyorlardı. Bugün ise hiçbir şey o kadar kolay ilerlemiyor.

Algoritmalarda yer almakta olan makine öğrenmesi, gerçekten de bir insan gibi öğrenmelerini sağlıyor. Hatta çok daha hızlı bir şekilde güncellemelerle kendilerini geliştiriyorlar. Son gelen güncellemelerle birlikte artık bot takipçi gibi konular algoritma tarafından kural dışı kabul ediliyor anlık olarak tespit ediliyorlar. Bunun bir sonucu olarak da tabii ki hesaplar kapatılıyorlar. Ancak sosyal medya bayilik paneli hizmetlerini güncel algoritma ayarlarına göre veren firmalar bunları atlatabiliyorlar.

Bugün kendilerini güncellemiş olan firmalar, bayilik paneli sayesinde kullanıcılarına organik gerçek Türk takipçi vaat ediyor. Gerçek takipçilerin yer alması Instagram tarafından aykırı kabul edilmiyor. Hesaplarınızın da kapanması mümkün olmuyor. Bu açıdan, gerçek, organik takipçi servisi almaya özen gösterin.

Benzer Yazılar

Firma Rehberi

Firma Rehberi

Güvenilir Hile Satışı

Güvenilir Hile Satışı

Hile Satın Alma Sitesi

Hile Satın Alma Sitesi

Sosyal Medya Paneli Hizmetleriyle Etkileşim Kazan

Sosyal Medya Paneli Hizmetleriyle Etkileşim Kazan

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.