Tam babası olmuş…

Tam babası olmuş…

Güldür Güldür Show ile milyonların beğenisini toplayan Çağlar Çorumlu canlandırdığı karakterlerle seyircilerin gönlüne taht kurdu. Özellikle de Eşofmanlı Şevket Hoca rolüyle beğenileri toplarken Çoruhlu’nun sosyal medya hesabından eşi ve oğlunu paylaştığı kare ilgi çekti.


Umut Akyürek’in kızını “Bir durmuyor ki öpsün annesi. Allah’ım kuzularımızın sağlıkla mutlulukla uzun ömürlerini görmeyi nasip eyle” notuyla paylaştığı fotoğraf ise oldukça beğeni topladı.Emina Jahovic’in Mustafa Sandal ile evliliğinden dünyaya gelen oğluyla dudak dudağa pozu ise sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bir kesim fotoğrafta ana-oğulun masum sevgisini gösterdiğini düşünürken bir kesim ise tam tersi “İnsan oğluyla böyle öpüşür mü?” yorumlarını yaptı.

Her yere kızı Roza ile beraber giden Coşkun Sabah’ın kızına teklifler peş peşe başlamış. Oyuncu olmayı çok isteyen Roza bir gençlik dizisinde oynamak istiyormuş.Yıldız Tilbe daha 16 yaşındayken, 1984’te 15 gün önce tanıştığı ve ne iş yaptığını bile bilmediği Güngör Karahan ile kaçarak dünya evine girdi. Karahan, evlendikten bi ay sonra askere gitti. Eşi dönünceye kadar Tilbe’nin kızı Sezen Burçin dünyaya geldi.

Bir zamanlara damga vuran şöhretlerden Hakan Peker ile oğlu Burak’ın görüntüsü oldukça ilgi çekti.

 

Önceki Sayfa Dönmek İçin Tıklayın...

Benzer Yazılar

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Tüm bunlar devlet desteği ile!

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Haluk Levent sonunda dayanamadı

Tek şart ile kabul etti…

Tek şart ile kabul etti…

BAĞIŞ KUTUSU DOLDU…

BAĞIŞ KUTUSU DOLDU…

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.